Nurettin Noyan Hakkında

Nurettin Noyan Hakkında

1977 yılında Manisa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Manisa’da bitirdi.1995 yılında İzmir Maltepe Askeri Lisesi’ni bitirdikten sonra 2001 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Kıta hizmetini TCG Ertuğrul K.’lığında tabip subayı olarak tamamladıktan sonra uzmanlık eğitimini 2009 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Plastik Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nden “ Deneysel Rat Yanık Modelinde Erken Tanjansiyel Eksizyon ve Greftleme ile Konvansiyonel İyileşme Arasında Apoptozis Genlerinin ve Bazı Sistemik Mediatörlerin Karşılaştırılması” adlı tezi ile bitirdi.

2009-2011 yılları arasında Erzurum Mareşal Çakmak Asker Hastanesi, 2011-2014 yılları arasında İstanbul Kasımpaşa Asker Hastanesi Plastik Cerrahi Klinikleri’nde görev yaptı. 2014 yılından beri özel sektörde çalışmakta ve hastalarına Nişantaşındaki muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPCD), Yara Bakım Derneği, Türk Tabipler Birliği , The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) (Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği) ve International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS) (Uluslararası Saç Restorasyonu Cerrahisi Derneği) üyesidir.

Plastik cerrahide özellikle estetik yüz ve estetik ve rekonstrüktif meme ve genital cerrahi üzerinde daha yoğun olarak çalışmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Open chat