Hakkımızda

Hakkımızda

NOYAN CLINIC

Kliniğimiz İstanbul’un en prestijli merkezi olan Nişantaşı’nda, dünyanın birçok noktasında sayısız hastaya hizmet vermiş olan alanında profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile estetik cerrahi, medikal estetik, saç ekimi ve diş estetiği konularında gerek ulusal gerekse dünyanın çeşitli ülkelerinden başvuran misafirlerimize hizmet vermektedir.

Hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak isteyen hastalarımıza her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için öncelikle onları dikkatle dinliyor, ihtiyaçlarını doğru anlayarak tedavileri neticesinde elde edecekleri sonuçları şeffaflıkla analiz ediyoruz. Hastalarımızın tedavi sonrası görünümlerinden memnun kalmaları adına kendileri için en uygun olacak sonuca hastalarımızla birlikte karar veriyoruz. Onları operasyon öncesi ve sonrası süreçler hakkında en detaylı şekilde bilgilendirip operasyon sonrası süreçlerde gerek medikal gerekse rehberlik anlamında destek vermeyi sürdürüyoruz.

Hastalarımıza ve tıp bilimine olan saygımız ve inancımızla, Dünya’daki son gelişmeleri takip ederek hastalarımıza en son teknolojiye sahip tedaviler sunmayı amaç ediniyoruz. Güzelliğin öncelikle sağlık ve her zaman doğal olan tedavi yöntemleriyle mümkün olabileceğine inanıyoruz. Doğru bir planlama süreciyle birlikte güzelliğe doğru yolculukta hastalarımızın her zaman en iyi hizmeti almaları için çalışıyoruz.

Kliniğimizin geniş iş ortaklıkları sayesinde, sağlık turizminde dünyanın merkezi haline gelen İstanbul\’da misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden karşılayabilmeleri için konaklama, transfer, İstanbul içi tarihi ve turistik gezi gibi paket programlar sunuyor ve yurt dışı veya şehir dışından gelen misafirlerimizin rahat etmelerini sağlıyoruz. Tedavi amaçlı başvuran misafirlerimize İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Felemenkçe, Almanca ve Arapça konuşan rehberlerimizle ana dillerinde iletişim ve kesintisiz bilgi akışı imkanı sunuyoruz.

Open chat